Skazani na Portfolk

Bartosz "Dziadzia" Woźniak (gitara/wokal)

Wbrew pozorom najmłodszy członek zespołu. Student I roku Organizacji Sztuki Filmowej na łódzkiej "filmówce" i szczęśliwy pracownik sklepu IKEA w Łodzi. Frontman, jeden z założycieli zespołu. Od początku główny wokalista. Posiadacz folkowej i miłej dla ucha barwy głosu. Wiecznie zabiegany z racji mnogości zainteresowań: ratownik drogowy PZM, Instruktor ZHP, z zamiłowania fotograf i amator dobrego kina i miłośnik czterech kółek :) Zespołowy organizator.                           

 

 Michał "Johnson" Skorżyński (flety/banjo/wokal)

Jeden z ojców założycieli Portfolku. Pasjonat muzyki we wszystkich jej wymiarach. Student Akademii Muzycznej w Łodzi. Z racji kierunku - zespołowy muzykoterapeuta. Multiinstrumentalista: whistle, gitary, banjo, saksofon, harmonijki, "jajka"... aż strach pomyśleć co bedzie w przyszłości:). Posiadacz niskotonowego głosu. Z racji talentu, częsty tekściarz i aranżer utworów zespołowych. Umiłował sobie żagle i przechadzki po górach.

 

 

 

Przemysław "Przypał" Kuryga (Bas)

 Basista z powołania. Najbardziej zakrecony osobnik w zespole. Student Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie (Górnictwo i Geologia). Ciągle poszukuje przygód w różnych dziedzinach: zakochany w żaglach, zapalony "snowbordziarz", wierny kibic i oczywiście oddany basista zespołu Portfolk. Jeden z założycieli zespołu. Wszystkich zaraża swoja energią i mobilizuje do działania (czasami bezskutecznie:)).

 

Michał "Snake" Karabin (gitara el./wokal)

Pierwszy wykszatłcony i po części ustatkowany członek zespołu. Na codzień poważny pracownik biurowy, a w wolnych chwilach szalony gitarzysta i wokalista. Gitara elektryczna pali mu się w rękach. Autor niektórych portfolkowych tekstów. Fascynuje się szantami od wielu lat. Posiadacz bardzo starych, archiwalnych nagrań szantowych. Uwielbia szante klasyczą ale i dobrego rock'a. Amatorsko wyżywa się w branży motoryzacyjnej.

 

 

Tomek "Łosiu" Woś (akordeon/wokal)

Urodzony optymista. Miły, skromny i raczej spokojny akordeonista. Posiadacz wysokotonowego głosu, którym wypełnia wokalną stronę zespołu. Student Politechniki Radomskiej. Zespołowy Casanova. Jego urokowi osobistemu nie oprze się żadna istota płci pięknej:).

 

 

 

 

 

Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery